اِيشْ عَلَيَّامِنّي

JOHN FANTE: BANA BANDİNİ DE

 44,00

Açıklama

128 sayfa
13,5×19,5

SADECE TÜRKİYEYE ÖZEL SAHTE KAPİTAL FANTE YALANINI-ZI YIKMAK İSTERMİSİNİZ.

12 Aralık 1978’den John Fante’nin hayatının son ayına kadar, çok çeşitli konuları tartıştığımız altı ayrı kaset kaydı yaptım. Metin parçacıkları kitap şeklinde ve makalelerde yayınlandı, ancak Frank Spotnitz’in daha önce hiç bitmemiş bir belgesel filmi için bir araya getirdiği makalenin tamamı halka açık değildi.
Son zamanlarda, Beat Scene ikinci bandın küçük bir bölümünü yayınladı; fakat bu yaptığımın önemsiz olduğunu göstermekten başka hiçbir işe yaramadı. Kevin Ring, basılana kadar derledikleri metni bana hiç yollamadı. Tam bir zaman kaybıydı.
Aynı şeyi yıllar önce yapan bir grup gangster akademisyen ile zaten uğraştığım için, tüm bantları hem yazılı hem de sesli biçimde yayınlamaya karar verdim, böylece John Fante’nin hayranları onu konuş-tuğumuz ve kendi anlattığı gibi tanıyabilirdi. John ile olan deneyimim çok keyif vericiydi. Sanırım kariyeri için bir önemi vardı, ama buna katılıp katılmamayı size bırakıyorum. İşte bütünüyle kasetler. Umarım onları yaparken aldığımız kadar okumaktan da zevk alırsınız.

Ben Pleasants, 3-10-10, Kona, Havai***